Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Ups Bakımı ve Akü Değişimi

Ups Bakımı ve Akü Değişimi

Ups yani güç kaynakları gündelik hayatımızda bilişim sistemlerinin kullanıldığı bir çok alanda farklı amaçlar ile kullanılmaktadır. Ups sistemleri enerji kesintileri ve elektriğin dalgalı bir şekilde gelmesi yani fazla veya eksik voltajda istenilen sabit voltaja çevirerek cihazlarımızın güvenliği için önemli bir rol oynamaktadır.

Günümüzde ups sistemleri server sistemlerinde, bilgisayar sistemlerinde, ödeme sistemlerinde elektrik kesintilerinde işlerimizin yarıda kesilmemesi için ve cihazlarımızın şebeke gerilimine karşı korumak için kullanılabilmektedir.

Örnek verelim bir marketiniz var tam müşterileriniz kasadayken ödeme yapılacağı esnada elektriklerin kesilmesi durumunda ups sisteminizde arıza varsa eğer veya ups sisteminiz yoksa eğer müşterileriniz alışverişi tamamlayamayacağı için hem müşterileriniz hem de sizin için olumsuz durumlar oluşabilmektedir. O yüzden ups sistemi kullanımı son derece önemlidir.

Ups Bakımı ve Akü Değişimi

Jeneratör sistemimiz olsa dahi devreye girene kadar güç kaynağımızın sistemde aksilik yaşanmaması için bakımlarının zamanında yapılması gerçekten önemlidir.

UPS Bakımı Nasıl Yapılır?

Ups bakımının konusunda uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Elektriği ups’den ayırdıktan sonra güvenli bir bölgeye alıyoruz ve temizlik ve bakımları yapıldıktan sonra tüm akülerin değişimini yerinde yapıyoruz. Ups sisteminizin bakımı ve akü değişimi için bizden fiyat alabilirsiniz.
Bilecik ve Eskişehir bölgesinde yerinde ups bakımı ve akü değişimi yapmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Bozüyük internet kurulumu ve arıza başlıklı makalemizde bilecik internet arızası hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Mehmet Türkyılmaz dedi ki:

    3kva tuncmatik marka upsimiz var söğütteyiz aküleri ölü durumda hiç sarj tutmuyor elektrik kesintilerinde aninda devreden çıkiyor ups sistemimizin bakiminin yapilması ve akülerinin değistirilmesi gerekmekte söğüte servis hizmetiniz varmı?

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Mehmet Bey 3 kva upslerde 8 adet akü vardır eğer 5 yılı gectiyse cihazı kullanmaya başlayalı muhtemelen akülerin hepsi ölmüş olabilir, söğüt ilcesi için de yerinde servis hizmetimiz vardır akü değisimi ve bakım işlemi için mail olarak size teklifi iletiyorum, iyi çalışmalar.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: