Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bilecik Bilgisayar Hastanesi

09.08.2019
2.615
Bilecik Bilgisayar Hastanesi

Bilişim sektöründe hizmet veren firmamızda, tamiri alanında her marka bilgisayar ve notebook cihazlarınızın tamir ve bakımı özenle yapılmaktadır. Bilgisayar bakım onarımı amacı ile açılan firmamızda günümüzde güvenlik sistemlerinin satışı ve montajı da bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Bilecik İkinci El bilgisayar Alım Satım

Bilgisayarlarınızı değiştirmek istediğinizde, bir üst modele geçmek istediğinizde yada ikinci el PC satın almak istediğinizde sizlere bu konuda da çözüm üretiyoruz. Hem ikinci el bilgisayarlar hem de sıfır masaüstü, notebook ve tablet bilgisayar satışlarımız vardır.

Bilecik Bilgisayar Hastanesi

Bilecik Otomasyon Hizmetleri

Firmamız da mağaza otomasyonları, hastane otomasyonları, özel proje kodlama, web sitesi kurulum, domain satış hizmetleri gibi hizmetlerde yerine getirilmektedir ihtiyacınız olduğunda yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Donanım Hizmetlerimiz

Masaüstü servisi ve laptop tamiri, tablet tamiri gibi hizmetleri vermekteyiz. Laptop tamiri konusu içerisinde yer alan ve en çok bildirilen arızalara baktığımızda şu tip arızalar ortaya çıkmaktadır:

Laptop çalışırken görüntü yok

Bu arızanın nedenleri monitör arızası, kablolarda kopukluk sorunu ve son olarak Grafik kartı arızası olarak düşünülebilir. Bazen nadir de olsa, batarya arızaları da buna yol açar. Bu sorunu çözmek için, bataryanızı laptoptan sökün ve adaptörü takarak çalıştırmayı deneyin. Yine ekran gelmiyorsa cihazınızı Bilecik teknik servisine getirin.

Laptop Bakımı Nasıl Yapılır

Uzun süre kullanılan laptoplar, zamanla tozlanmaktadır. Bu tozlar, birikerek elektronik bileşenleri kapatır. Soğutma olayını engeller. Bu da aşırı ısınmalara yol açar ve ana kart ya da diğer bileşenler yanar. Bunu önlemek için, el beceriniz varsa kendiniz kasayı açarak fanları temizleyebilirsiniz. Ama tecrübeniz yoksa zarar verme olasılığınız da vardır. Bilecik bilgisayar teknik servisi size çözüm üretmek için var.

Laptop Çok Isınıyor ve Kapanıyor

Bu arıza genelde yaz aylarında çok sık olur. Bunun nedeni ısı transferini önleyen tozlardan kaynaklanmış olabilir, ya da fan arıza yapmış olabilir. İşlemci aşırı ısındığında kendini korumaya alan sistem, donanımlara zarar vermemek için kendini kapatır. Siz de böyle bir durumda daha fazla zarar vermeden bilgisayarı bize ulaştırın.

Laptop Ekranı Lekesi

Laptop ekranları LED veya LCD teknolojilerini içeren panellerden oluşmaktadır. Ekranda leke varsa monitörün / panelin değişmesi gerekir. Firmamızda her türlü laptop LCD ve LED paneller mevcuttur.

Notebook Menteşe Kırılması

Bu da fiziksel şiddete maruz kalan bilgisayarın başına sık gelen bir arızadır. Menteşe değişimi için tüm kasayı açmak gerektiğinden kendi başınıza yapmaya kalkışırsanız, diğer bileşenlere zarar verebilirsiniz. Firmamızda menteşe değişimi ve tamiri yapılmaktadır.

Bilecik Bilgisayar Hastanesi

Bir önceki yazımız olan Bilecik Bilgisayarcılar başlıklı makalemizde bilecik bilgisayar, bilecik bilgisayar tamircileri ve bilecik bilgisayarcılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: