Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bilecik Bilgisayar Tamircileri

19.07.2019
2.253
Bilecik Bilgisayar Tamircileri

Bilecik’te ikamet eden siz değerli arkadaşlarımızın hizmetinde olmaya devam eden rakipsiz teknik servis hizmetini sunan bir firma olarak; en profesyonel Bilecik Bilgisayar Tamircileri olarak anılmamızın en büyük nedeni, yılların verdiği teknik hizmet tecrübesi, müşteriye saygı ve müşteriye en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunma özelliğimizdir. Bu misyondan asla taviz vermeden 14 yıldır elektronik güvenlik sistemleri ve bilgisayar sistemlerinin bakım onarımını üstlenmekteyiz. Bilecik’te bireysel ve kurumsal çapta hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar Yavaş Çalışıyor

Bilgisayarınızdaki işletim sisteminin bulunduğu dosyalar, tıpkı mekanik elemanlar gibi zaman içinde işlevlerini kaybederler. Virüslerin, trojanların ve daha birçok zararlı yazılımların bu dosyalara verdiği zararlar bir yana, bilgisayarlarınızdan bilgi çalan keylogger gibi yazılımlar da bilgisayarınızı yavaşlatabilir. Bu durumda hemen HC Sistem Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bilecik Bilgisayar Tamircileri

Ücretsiz olarak kullandığınız anti-virüs yazılımlara güvenerek, kredi kart bilgileri, aile fotoğrafları ve özel bir çok dosyanızı bilgisayarda bulundurmanız , bilgilerinizin çalınmasına yol açabilir. Bilgisayarınızı güvence altına almak için bize getirin, ya da bizi arayın. Biz en sağlam ve dünyaca kabul görmüş en güncel lisanslı anti virüs programları ile bilgisayarınızı virüsten temizleyebiliriz ve lisanslı almış olduğunuz anti virüs programı sayesinde bilgisayarınız güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Gerektiğinde bilgisayarınıza format atma hizmetini de verebiliriz. Bunun yanı sıra firmamız, kasa içi bakım yaparak donanımların yeteri kadar soğumasını sağlamaktadır. Elektronik donanımların en büyük düşmanı ısıdır. Isınan parçalar çabuk yanar. Soğutma iyi derecede yapılırsa uzun yıllar bilgisayarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Ama bunun için kasa içi temizliğin rutin olarak yapılması gerekmektedir. Ayrıca yazılımın da virüs ve diğer zararlı yazılımlardan temizlenmesi gerekir.

Hatası Arızası

Bilecik Bilgisayar Tamircileri

Bilgisayarınızda sık sık mavi ekran hatası oluşuyorsa ve pc reset atıyorsa, donanımsal bir sorun var demektir. Hemen olarak bizi arayın, ya da bilgisayarınızın kasasını bize gönderin. Bu arıza 3 temel bileşenden kaynaklanabilir:

Ram Arızası: Ram geçici bir bellektir ve bazı bilgisayarlarda 2 slotta da RAM bulunur. Ram elektrik dalgalanması nedeniyle bozulabilir. Bozulduğunda ya ekran hiç açılmaz ya da mavi ekran hatası verir.

HDD Arızası: Bu donanım da mavi ekran hatasına yol açabilir. Zamanda disk üzerinde kör noktalar oluşur ve işletim sistemi bu kör noktalara serpiştirilmiş DLL dosyalarına erişemez. Bu durumda da mavi ekran hatası alabilirsiniz.

Ekran Kartı Arızası: Mavi ekran hatalarının bir kaynağı da ekran kartı arızalarıdır. Ekran kartı fanı bozulduğunda, ekran kartı güncellemesi yapılmadığında bu sorun ortaya çıkabilir. Yazılım kaynaklı olarak da mavi ekran hatası alabilirsiniz. Tüm bu sorunlara en hızlı çözümleri getiren HC Sistem Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri firmamızla iletişime geçerek bu can sıkıcı arızadan kurtulabilirsiniz. Üstelik arıza giderme ve bakım hizmetlerimizin ücretleri daima taban ücretlerdir. Siz değerli Bilecikli arkadaşlarımızın bilgisayar teknik servis hizmetini verirken sizleri memnun etmek; birinci hedefimizdir.

Bilecik Bilgisayar Tamircileri

Bilecik Bilgisayar Parça Temini

Firmamızda her türlü bilgisayar donanımı ve parçaları bulunmaktadır. Sıfır ve ikinci el bilgisayar toplama hizmetini de vermekteyiz. Amaçlarınız ve kullanım hedefleriniz doğrultusunda, sizlere bireysel veya kurumsal PC toplama hizmetini de veriyoruz. Firmamızın stoklarında, bilgisayar kasaları, power supply, anakartlar, Ram donanımları, HDD, SSD, farklı markaların ekran kartları , modemler, Access Point cihazlar, CAT5 ve CAT6 kablolar, laptop aksesuarları, kablolu ve kablosuz klavye ve mouse gibi elemanlar, işlemciler, işlemci fanları,USB flash bellekler, harici HDD cihazlar, ethernet kartları, ses kartları ve daha bir çok bilgisayar parçasını beklemeden firmamızdan temin edebilirsiniz. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Bozüyük Teknik Servisi başlıklı makalemizde alarm sistemi, bilecik alarm ve bilecik bilgisayar hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: