Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bilecik Bozüyük internet kurulumu ve arıza

25.03.2019
1.783
Bilecik Bozüyük internet kurulumu ve arıza

Merhaba;
yeni internet aboneliklerinde veya internet nakil işlemlerinizde kullanmış olduğunuz servis sağlayıcı firma ne olursa olsun bazen kurulumda ve nakil işlemlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Sizin işlerinizin aciliyeti olabilir bir an önce internet hattınızın aktif olup kullanmak isteyebilirsiniz.

Alt yapı sağlayıcı ana firma Türk Telekom tarafından binanızın ankastre hattına sizin hattınız getirildiyse eğer lokal yani bina iç hattınızın kurulum işlemlerinizi biz gerçekleştirebiliriz.
Yeni hat çekmekte gerekebilir eski lokal hattınız üzerinden de internet hizmeti alabilmeniz için gerekli tespitler yapılıp bağlantıları sağlarız.

Bilecik Bozüyük internet kurulumu ve arıza

Hc sistem olarak Bilecik ilinin her bölgesine hizmet vermekteyiz, yeni kurulumlarda veya arıza durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

iç lokal bağlantı problemini giderdikten sonra modem de yapılması gereken ayarlar da olabilir onları da yerine getirerek internet hattınızı aktif duruma getiriyoruz. Bozüyük bilgisayar ve altyapı sistemleri konusunda sizlere destek vermek için tecrübeli personel ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Altyapı firması tarafından binanız da ankastre tarafına adsl veya vdsl hattınız çekildiyse eğer hizmet aldığınız firma vodafone, türknet, doping, ttnet, hangi firma olursa olsun hat bağlantısını gerçekleştirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir internet kurulumu başlıklı makalemizde ve eskişehir internet bağlantısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: