Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bilecik Bozüyük Teknik Servisi

Bilecik Bozüyük Teknik Servisi

Bilgisayar, alarm kamera sistemleri, yangın algılama sistemleri, yazar kasa pos sistemleri teknik servisliği üzerine kurulan firmamızda Bilecik ve tüm ilçelerinde yerinde servis imkanıyla hizmet vermekteyiz. Alt yapı sistemlerinizin sıfırdan kurulumu, yeni değişiklikler ve bakım işlemlerinde işleriniz aksamadan geçiş sağlanması için planlı bir şekilde hareket ederek proje ve ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikler sağlamaktayız.

Bilgisayar markaları

Destek verdiğimiz bilgisayar markalarını sıralamak gerekirse;
Dell, HP, Sony, Toshiba, Acer, Asus, Lenovo, Casper, Apple mac, imac, msi, exper, packard bell marka ve diğer tüm bilgisayarların teknik servis hizmetini yerine getirmekteyiz.

Bilecik Bozüyük Teknik Servisi

Bilgisayar teknik servisi

Bilgisayarlar günümüzde özellikle iş yerleri, kamu hizmet noktaları ve evlerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bilgisayarlarınızın işlerinizi karşılamama gibi yetersiz kaldığı durumlarda donanım ve yazılım güçlendirmesi sayesinde daha üst seviyelere taşınabilmektedir. Zaman geçtikçe kullandığımız yazılımların gelişmesiyle birlikte bilgisayarların da gelişmeye ve güncelleme yapılmasına ihtiyacı bulunmaktadır. Bu kapsamda donanımsal ve yazılımsal olarak bilgisayarlarınızın komple bakım ve temizlik işlemlerini yerine getiriyor gerektiği durumlarda donanımsal güçlendirme işlemleri sağlıyoruz. Markası ne olursa olsun tüm laptop ve masaüstü bilgisayar tamiri ve donanım güçlendirme işlemi yapılabilmektedir. Virüsten kaynaklı veya işletim sistemi hatalarından dolayı yavaşlayan cihazların temizlik ve teknik servis hizmeti yerine getirilebilmektedir. Sizin bilgisayarlarınızı servisimize getiremediğiniz durumlarda yerinde servis hizmeti kapsamında biz lokasyonda gerekli kontrolleri sağlayarak tüm sistemlerinizi uçtan uca kontrol halinde tutuyoruz.

Bilecik Bozüyük Teknik Servisi

Güvenlik sistemleri servisi

Alarm, kamera, yangın sistemleriniz de bulunan arızaların çözümü mevcuttur. İş yeri ve evlerde bulunan sistemlerinizin farklı bir yere taşındığınız durumda bizim tarafımızdan komple sistemin taşınma işlemi sağlanabilmektedir. Eski adresinizde bulunan güvenlik ürünlerinizin demontajını yaparak yeni yerinizdeki ihtiyaçlarınıza gerektiği durumlarda entegre ederek taşıma işlemini yerine getirmekteyiz.

Alarm, yangın ve kamera sistemleri üzerinde oluşan arızaların yerinde arıza tespitini yaparak gerekli donanımın değiştirilmesini ve onarımını sağlıyoruz. Bilecik, Bozüyük, Gölpazarı, Osmaneli, Söğüt, İnhisar ve Yenipazar’a kadar teknik servisi hizmetini yapıyoruz.

Yeni güvenlik sistemi kurulumu yapılmasını istediğiniz ev ve iş yerlerinizde ücretsiz olarak keşif işlemi sağlayarak ihtiyacınıza göre güvenlik sisteminin montajını gerçekleştiriyoruz.

Bilecik Bozüyük Teknik Servisi

Yazıcı ve Toner Hizmetleri

Yazıcılar iş yerlerimizde bizim için büyük önem taşımaktadır, bilgisayarda bulunan yazıların kağıda dökülmesi için kullanılan yazıcılar sayesinde işlerimiz hızlanmaktadır.

Yazıcı kullanım alanları

  • Bilgisayar’dan çıktı almak,
  • Fatura yazdırmak
  • irsaliye yazdırmak
  • Satış raporu almak
  • icmal raporu almak

Gibi sıralayabiliriz, kullanım ihtiyaçlarımıza göre bu listeyi şekillendirebiliriz.

Yazıcıların arıza yapması durumunda arıza tespinin yapılması ve gerekli onarım sağlanması tarafımızca yerine getirilmektedir. Kağıt sıkıştırma, fuser bakımı ve yazıcıya dair bütün arızalar için desteğimiz bulunmaktadır.

Toner dolumu ve temini

Lazer yazıcılarda sarf malzeme olarak toner kullanılmaktadır, tonerler belli bir kullanım sonucunda bitmektedir, tonerin bitmesi veya bozulması durumunda yazıcı güzel bir şekilde yazdırmaz, silik yazma veya çizik yazma gibi şikayetlerle karşılaşabiliriz. Bu kapsamda tonerdeki arızalı parçanın değiştirilmesi, bakımının yapılması veya dolum işleminin yapılması gerekmektedir. Toner dolumu ve toner temini konusunda da desteğimiz bulunmaktadır.

Yazarkasa servisi

Akıllı yazarkasalar günümüzde iş yerlerinde kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. Devir, geçici kapama, kapama hizmetini yerine getirmekteyiz. Yazar kasa cihazlarında işlem yapılabilmesi için yazarkasa servisi olunması gerekmektedir, hangi markaların yazarkasa servisliğini yaptığımızı öğrenmek için irtibata geçmeniz yeterlidir. Yazarkasa satış hizmetimiz de bulunmaktadır. Dilediğiniz marka ve model kasaların satışını yerine getirmekteyiz.

Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bilecik ve tüm ilçelerinde bilgisayar, alarm, kamera, yangın sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, yazıcı, özel ticari program ve yazılım, ödeme ve pos sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Oluşturduğumuz servis ağı sayesinde maksimum seviyede hızlı bir şekilde hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Tamiri başlıklı makalemizde bilgisayar onarımı ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: