Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bilecik Güvenlik Alarm Sistemleri

03.08.2019
2.793
Bilecik Güvenlik Alarm Sistemleri

Ev ve iş yerlerinizin güvenliğini maksimum seviyeye taşımak ister misiniz? Çok uygun fiyatlarla sizlere önce ücretsiz keşif yapalım, sonra da en sağlam ve uzun ömürlü alarm sistemlerini monte edelim. Montaj sonrası, 2 yıl süreli garanti kapsamında olan sistemleri ile güvenliğinizi sağlayalım. Dünyadaki en sağlam alarm sistemleri markalarını Bilecik firması olarak ayağınıza kadar getirdik. Bizi aramanız ve keşif için elemanlarımızı yönlendirmemiz ile başlayacak olan süreç 1-2 günde tamamlanacaktır.

Bilecik Güvenlik Alarm Sistemleri

Bilecik Alarm Sistemleri Pahalı mı?

Bu sistemler ilk piyasaya çıktıklarında pahalıydılar. Ancak birkaç yıl içinde tüm elektronik sistemlerde olduğu gibi, alarm sistemleri de ucuzladı. Alarm sistemi nasıl çalışır? Bir alarm sistemi; pır dedektör (Zone) adı verilen algılayıcı sensörlerin, ana panoya elektronik sinyal göndermesi prensibine göre çalışırlar. Hareket algılayıcı sensörlerimiz, alarm sistemi devreye girdiğinde; gece özellikle, hareket eden yabancı cisimleri algılar ve ana panoya sinyali gönderir.

Bilecik Güvenlik Alarm Sistemleri

Böylece ana pano hangi pırın hangi bölgede olduğunu görür ve başta sizi olmak üzere polisi itfaiyeyi dilediğiniz 10 noktayı telefonu kullanarak arar. Bir gece yarısı cep telefonunuzu arayan iş yeri telefonunuzu gördüğünüzde hemen bir şeylerin yolunda gitmediğini anlayabilir ve oraya intikal edebilir, malınızı ve canınızı koruma altına alabilirsiniz. Üstelik bu sistemler çok uygun fiyatlarla sunuluyor. Her ev ve iş yeri için farklı projeler çıkarıyoruz.

Temelde Değişmeyen Elemanlar

Hareket algılayan sensörler (Pır Dedektör)
Ana Pano
Akü
Kablo sistemi veya kablosuz sistem
Dış siren
İç mekanda şifre girmek için kumanda panosu (Keypad)

Bir alarm sisteminde hangi bölgelere hırsız gireceğini önceden kestirmek kolaydır. Geniş bir alanı tarayabilen bu pır dedektörler, 7/24 kesintisiz elektronik tarama yaparlar.

Elektrik Kesilirse Alarm Sistemi Çalışır mı?

Elektrik kesintilerinde alarm sistemlerimizi çalışmaktadır. Çünkü ana pano da beslendiği bir akü mevcuttur. Akü elektrik varken devre dışıdır, elektrik kesildiğinde 3-8 saat boyunca çalışabilirler. Yani hırsızlar elektriğinizi dışarıdan kestiği an; hemen dış siren ötmeye başlayacaktır. Pencere kenarlarına da monte edilebilen elemanlar vardır. Siz iş yerinizi kapattığınızda, sizin belirleyeceğiniz şifre ile alarm sistemini kurar, sabah geldiğinizde panoya yine aynı şifrenizi girerek alarmı devre dışı bırakmanız gerekir. İçeri girdiğinizde, şifrenizi girebilmeniz için size belli bir zaman tanınır. Bu süreçte şifreyi girdiğinizde alarm sistemi devre dışı kalır.

Pır Dedektörler Hayvanları Algılar mı?

Gecenin bir yarısı ortalığı boşuna ayağa kaldırmaya gerek olmadığı için algıları sadece insan boyutunda olan varlıkları algılarlar. Böylece kedi köpek fare gibi hayvanlar için sirenler çalmaz.

Hırsızlar Elektriği Keserse Alarm Sistemi Çalışır mı?

En çok merak edilen konulardan biri budur. Eğer böyle bir olayda alarm devre dışı kalırsa, alarm sisteminin hiçbir güvenliği kalmaz. O nedenle, alarm sistemleri üretilirken bu sorun da düşünülür ve önlem alınır. Hırsızlar ya da saldırganlar; elektrik şebekesinden elektriği keserlerse bile hemen dış ünite yüksek sesle ötmeye başlar ve gerekli yerleri telefon hattını kullanarak arar.

Hangi Alarm Markalarına Teknik Servis Hizmeti Veriyorsunuz?

Türkiye’de çoğu kişi tarafından kullanılan ve bilinen en yaygın alarm markaları;
DSC, Paradox, Crow, Bosch, Teletek, Teknim, Savesa, Temo alarm sistemlerine Bilecik, Eskişehir ve tüm ilçelerinde yerinde kurulum ve arıza durumunda teknik servis hizmeti veriyoruz

Bilecik’de Hizmet Bölgeleriniz Neresi?

Bilecik merkez başta olmak üzere, Bozüyük, Osmaneli, Söğüt, Gölpazarı, Yenipazar, Pazaryeri, İnhisar ilçelerine alarm kamera ve güvenlik sistemleri konusunda yeni kurulum ve arıza durumlarında yerinde teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Alarm ve Kamera sistemi keşfi için ücret talep ediyormusunuz?

Alarm ve kamera sistemleri kurulmadan önce ihtiyacınıza göre ürünlerin belirlenebilmesi için lokasyonda keşif hizmeti yapılması gerekmektedir, keşif hizmetini ücretsiz olarak yerine getiriyoruz.

Güvenlik sistemlerinin garanti süreleri nedir?

Kurulumu yapmış olduğumuz tüm alarm ve kamera sistemlerinin üretici kaynaklı arızalara karşı 2 yıl garantileri bulunmaktadır, 2 yıl boyunca alarm sistemi tamir durumunda ücretsiz olarak onarım ve tamir işlemini yerine getiriyoruz.

Bilecik Güvenlik Alarm Sistemleri

Maksimum Güvenlik Sağlıyoruz

Alarm sistemlerimizi, görüntü teknolojileri ile desteklemek; siz evinizde otururken dükkanınızda olup bitenleri internet aracılığı ile izleme rahatlığını da sağlıyoruz. Alarm çaldığında telefon numaranız arandığında; hemen android cihazınızla ( tablet veya telefon ya da bilgisayar) size verilen programın içine girerek; olay yerinde neler olup bittiğini izleyebilirsiniz. Bu da size büyük bir güvenlik avantajı sağlar. Bunun için alarm sistemine ek olarak güvenlik kamera sistemini de kurabiliriz. Modem ve oradan da internete kayıt edilen görüntüler sayesinde, DVR kayıt cihazınız çalınsa bile, olay anında neler olduğunu internetten izleme şansınız vardır.

Bir önceki yazımız olan Bozüyük Güvenlik Alarm başlıklı makalemizde bilecik alarm, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: