Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bilecik Kamera Kurulumu ve Arıza

18.04.2019
1.474
Bilecik Kamera Kurulumu ve Arıza

Bilecik ilinde ve ilçelerinde mobese güvenlik kamera sistemlerinin kurulumlarını ve arıza tamir servisliğini yapıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri sayesinde aklınız eviniz de ve iş yeriniz de kalmasın.

Bilecik Kamera Kurulumu ve Arıza

Kamera sistemi kurulum aşamaları

Öncelikle müşterinin istek ve talepleri doğrultusunda doğru planlama proje oluşturulduktan sonra kullanılacak olan ürünlerin seçim aşamasında görüntü açıları gece görüş mesafeleri ve kamera kalite ve seçimleri yapıldıktan sonra fiyat teklifi oluşturulur.
Fiyat teklifinin kabulunden sonra kurulum ekibimiz ile lokasyona geçilerek kurulum, kablolama, kayıt cihazı ayarları ve uzaktan izleme ayarları yapılır.

Uzaktan izleme nedir nasıl yapılır?

Kamera sistemlerinin uzaktan izleme özellikleri sayesinde dışarda dolaşım esnasında veya farklı bir yerdeyken bilgisayarınızdan, cep telefonu, tabletten özel yazılımlar sayesinde ve müdahale şansınız vardır.
Android ve ios cihazlardan uzaktan kamera kayıt cihazı izleme yazılımı sayesinde canlı olarak anlık görüntü izleyebilir, geçmişe dönük kayıtlara ulaşabilirsiniz. DVR cihazınızın ayarlarına erişebilirsiniz. ve cihaz ayarlamalarından sonra size detaylı eğitim verilecektir.

kurulumu sayesinde güvendesiniz. Kamera sistemleri hırsızlara karşı en büyük caydırıcılık özelliğine sahiptir. Hırsız kamera sistemlerinin yanı sıra çocuk ve yaşlı izleme ip kamera sistemleri de günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çocuk ve Yaşlı Kamera Sistemleri

Bilecik Kamera Kurulumu ve Arıza

ip kameralar sayesin de kayıt cihazı olmadan sadece kameranın kablolu veya kablosuz internet erişimi özelliği sayesinde anlık olarak evinizi izleyebilirsiniz.

Ip kamera özellikleri

  • Kayıt cihazına gerek yoktur – içerisine takılan sd kart sayesinde 7 güne kadar kayıtlarınız saklanabilir.
  • Cep telefonu, tablet ve bilgisayardan uzaktan canlı olarak izlenebilir geçmiş kayıtları inceleyebilirsiniz.
  • Kablosuz özelliği sayesinde modeme bağlantı sağlanabilir.
  • 360 derece dönebilen lensi sayesinde uzaktan istediğiniz yöne çevirebilir , yakınlaştırma uzaklaştırma işlemi yapabilirsiniz.
  • Mikrofonu sayesin de anlık olarak canlı sesi dinleyebilir dilerseniz sizinde konuşmanız kameranın olduğu yere aktarılır.
Bilecik Kamera Kurulumu ve Arıza

Bilecik kamera kurulumu hakkında detaylı olarak bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeler üretiyoruz. Mevcutta bulunan kamera sistemleriniz sağlıklı çalışmıyorsa eğer bakıma ihtiyacı vardır. Bakım teknik destek hakkında ve dilediğiniz her konuda yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bozüyük Kamera Sistemleri başlıklı makalemizde bozüyük kamera, kamera arızası ve kamera sistemi kurmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: