Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bilecik Kamera Kurulumu

06.08.2019
2.094
Bilecik Kamera Kurulumu

Güvenlik sistemleri içerisinde yer alan alarm sistemleri, CCTV kamera sistemleri, IP kamera sistemleri ve ev akıllı sistemleri güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayacak teknolojilerdir. Ev ve iş yerlerinizde, depolarınızda kullandığınız kamera teknolojileri evlerde, iş yerlerinde kurum ve kuruluşlarda kötü sürprizlere karşı sizleri korur. Sistemleri ihtiyacınız olduğunda, gerek bireysel gerekse kurumsal ihtiyaçlarınızda profesyonel çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Bilecik Kamera Kurulumu

Bir Kamera Nasıl Kurulur

Öncelikle sistemin kurulacağı yerde keşif yapılır. Kaç adet kamera takılacağı tespit edilir. Kameraların kurulacağı noktalar ve kamera açıları buna göre ayarlanır. Gerekli kablo hatları taslak olarak çizilir. Kullanılacak DVR cihazı ve HDD kapasitesi belli edilir. Görüntülerin izlenebilmesi için bir adet monitör veya TV seçilir. Daha sonra maliyet çıkarılır. Müşterinin onayı alındıktan sonra kablolama işlemleri yapılır. En son seçilen kameralar monte edilir ve devreye alınır. Bu süreç, işletmenin büyüklüğüne ve kullanılacak kamera sayısına göre, değişmektedir.

Bilecik Kamera Güvenlik sistemi Neden Gereklidir

Bilecik Kamera Kurulumu

Bilecik kamera sistemleri bir güvenlik ihtiyacı olarak gereklidir. Eşyalarınızı birikimlerinizi can ve mal güvenliğinizi korumak için bu tür sistemlere ihtiyaç vardır. Gece gündüz koruma ve gözetleme hizmeti sağlayan kamera güvenlik sistemleri uzun yıllar boyunca güvenliğinizi maksimum seviyede sağlar.

Güvenlik Kamerası Kullanım Alanları

Güvenlik kameraları günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır. İşyeri, ev, apartman, banka, inşaat, otopark, hastane, atölye, avm, otel kamera sistemi gibi kullanım alanları bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza göre özel kamera sistemlerinin tercihini yaparak kurulum işlemi yapılmaktadır.

Güvenlikte Riski Sıfıra İndiriyoruz

En önemli konulardan biri olan güvenliği sağlamak için yaşadığınız / çalıştığınız alanlarda güvenlik risklerini tespit eden ekibimiz, o noktalara hangi güvenlik sistemlerinin kurulacağını tespit ederler. Bazı noktalarda alarm sisteminin de kurulması ek olarak gerekebilir. Hırsızlıkların yoğun olduğun noktalarda hem kamera hem de alarm sistemleri kurulabilir. Yangın tehlikesi olan noktalarda, yangın ihbar sistemleri ve kamera sistemleri beraber konulabilir. Bu tedbirler güvenliği en yüksek mertebede sağlayıcı tedbirlerdir. Güvenlik riskini sıfıra indirirler.

Kamera Markaları ve Fiyatları

Bilecik kamera sistemleri firması olarak her türlü dünyaca kabul gören ve standartlara uygun üretilen kameraları bünyemizde barındırıyoruz. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, büyük çaplı ve küçük çaplı işletmelerde eksiksiz güvenliği ve gözetleme hizmetini verebilecek kameraların fiyatları da değişmektedir. Küçük çaplı bir işletmede bin lira olabilecekken, büyük çaplı bir işletme için fiyat 10 bin olabilir. Önemli olan, hangi özellikte kameralardan kaç tane kullanılacağı ve yanına ek olarak hırsız alarm sistemi, yangın ihbar sistemi gibi sistemlerin kullanılıp kullanılmayacağıdır.

Bilecik Alarm Sistemleri

Yüksek hareket algılama dedektörleri ile kuş uçurtmayan güvenilir ve uzun ömürlü alarm sistemlerine ihtiyacınız olduğunda, bilecik alarm sistemleri hizmetini veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun alarm sistemi için proje çıkaracak olan tekniker ve teknisyenlerimizle en iyi hizmeti verebiliriz. İşyerlerinizde hırsızlık ve saldırı olaylarını önceden görmenizi sağlayacak olan kamera ve alarm sistemlerimiz son model teknoloji ürünleridir. Yangın gibi çok kısa sürede yayılan felaketlere yol açan olaylarda anında müdahale sağlayacak ve itfaiyeyi arayacak yangın alarm sistemleri ve yangını söndürecek olan yangın söndürme tertibatı montajını da yapan Bilecik kamera ve Bilecik alarm sistemleri firmamızı arayın. Güvenlik konusunda size en iyi ve hesaplı güvenlik çözümlerini sunalım.

Hangi marka kamera sistemini tercih etmeliyiz?

Kamera sistemlerinde dünyaca en çok kullanılan markalar olan Hikvision, haikon, spectra, raydın, cenova, dahua, neutron, samsung, sony, panasonic, lg gibi markalar kullanılabilir. Ancak marka seçimi kameranın kullanım alanı ve bütçe ile alakalı bir durumdur. Bütçenize en uygun kamera sisteminin seçimini yaparak kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kamera sistemi hizmet noktalarınız neresi?

Eskişehir, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, Osmaneli, Gölpazarı, Yenipazar, İnhisar, Pazaryeri ve tüm ilçelerde kamera sistemi kurulumu hizmeti sağlıyoruz.

Keşif ücreti ne kadar?

Kamera sistemi kurulmadan önce keşif için ön çalışma yapılması gerekmektedir, yapmış olduğumuz keşif çalışmasının ücreti yoktur.

Mobese kamera nedir?

Halk arasında mobese kamera olarak geçen kamera sistemi PTZ kameradır, uzaktan kontrol imkanı sayesinde kameranın yönünü sağ, sol tarafa çevirme, yukarı aşağı hareket ve zoom işlemi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bozüyük Kamera Sistemleri başlıklı makalemizde bozüyük alarm, bozüyük kamera ve bozüyük mobese hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Muharrem Türksoy dedi ki:

    Bilecikte yeni sanayide iş yerimizi değiştirdiğimiz için eski işyerimizde bulunan alarm ve kamera sisteminin sökülerek yine Bilecik sanayi içinde farklı bir dükkana taşıtmak istiyoruz. Eski iş yerimizden alarm ve kamera sistemini sökerek yeni işyerimize taşıyabilirmisiniz?
    0228 212 78 76 numarasından benimle irtibata geçermisiniz?

    1. admin dedi ki:

      Muharrem Bey ile görüşme sağlanmıştır, gerekli bilgiler alınmıştır. Demontaj ve montaj işlemi gerçekleştirilecektir.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: