Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bozüyük Kamera Sistemleri

27.07.2019
2.252
Bozüyük Kamera Sistemleri

sistemleri ve her türlü elektronik güvenlik sistemlerine ihtiyacınız olduğunda bizi arayabilirsiniz. Bozüyük Kamera Sistemleri firması olarak; sizlere en gelişmiş teknoloji ürünü yüksek çözünürlüklü güvenlik kameraları, DVR kayıt cihazları ve HDD diskleri ile beraber sistemi kurarak; güvenliğinizi en üst düzeye çekebiliriz. İş yerleriniz için CCTV kamera sistemleri ve İP kamera sistemleri ile hizmet veriyoruz. Gece görüş kapasitesi keskin kameralarla evleriniz ve iş yerlerinizin güvenliği en üst düzeyde olacak.

Bozüyük Kamera Sistemleri

Güvenlikte Çözüm Ortağınız Bozüyük Kamera Sistemleri

Güvenlik en önemli konudur, can-mal güvenliğinizi sağlamak için elektronik bekçileriniz olan Kameralar, hem gözünüz hem kulağınız oluyor. Sisteme dilerseniz ses alıcıları da yerleştirerek; hem görüntü alabilir hem de sesleri duyabileceksiniz. Kuracağımız kamera sistemini kurmadan önce; bir keşif yaptırıyoruz. Tehlikelerin nerelerden gelebileceğini kestiriyoruz ve geniş açılı yüksek çözünürlüklü kameralarımızı o noktalara monte ediyoruz.

Tüm ağ DVR cihazı adı verilen ve içinde görüntülerin kayıt edildiği HDD hard disk vardır. Bu cihaz internete de bağlanarak görüntüleri NET ortamına aktarabilir. Böylece güvenliğiniz maksimum seviyeye çıkar. Dilerseniz canlı olarak günün her saatinde, korunmasını istediğiniz alanı şifrenizi girerek gözetleyebilirsiniz. Ters giden bir durum olursa çok daha erken müdahale edebilirsiniz.

Büyük bir atölyeniz varsa iş yerine gitmenize gerek kalmadan da CCTV ve IP kameralarla çalışma ortamını gözetleyebilir, kimlerin çalışıp kimlerin işten kaytardığını kendiniz görebilirsiniz. Teknolojinin sunduğu bu rahatlık, eskiden çok pahalıydı. Çünkü bu teknolojiler lüks sayılıyordu. Ancak talep artışı olunca ve üretici firmaların da sayısı artınca bu firmalar arasında büyük bir Pazar rekabeti oluştu. Artık müşteri güvenliğini sağlayacak çok fazla seçeneğe sahiptir.

Bozüyük Kamera Sistemleri

Bozüyük Kamera Sistemleri Firması olarak bu gelişmeleri yakından izlemekle kalmayıp, en yeni kamera sistemlerini satın alarak; siz değerli müşterilerimizin seçim şansını arttırıyoruz. Her marka kamera ve DVR cihazlarımız olup, her bütçeye uygun olabilecek kamera ve alarm sistemlerini kuruyoruz. Sistemi devreye aldıktan sonra da siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için teknik servis hizmetlerini de aksatmıyoruz. İhtiyacınız olduğunda ek donanımlar da ekleyebiliyoruz. Örneğin bir DVR cihazı en düşük 4 port olup maksimum 4 kamera bağlanabiliyorken, DVR cihazlarının 8’li,16’lı ve 32’li port girişli olan modelleri de elimizde bulunmaktadır.

Bozüyük Ucuz Kamera Sistemi

Bozüyük Kamera Sistemleri

Ucuz kamera istiyorsanız, bu talebinizi de karşılıyoruz, öyle ki çok düşük fiyatlarla ve bütçenizi zorlamayacak kredi kartına taksit avantajları ile yaşam alanlarınızı koruma altına alıyoruz. 7/24 gözetleme yapabilecek kameralarımızla ev, işyeri fabrika, işletme, atölye ve daha büyük alanlarınızı koruyoruz. Dilerseniz kamera sistemlerine ek olarak Bozüyük alarm sistemleri satış ve kurulumunu da yapıyoruz. Yine Bozüyük yangın alarm sistemleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Bir kamera Sisteminde Neler var?

En temel bir CCTV kamera sisteminde; 1-4 adet gece görüşlü kamera, kablolama sistemi, DVR cihazı ve genelde 1 TB hdd ve kamera adaptörü ve izleme için monitör bulunmaktadır. Dilerseniz kamera hattı çekerken kullanılan kabloyu ses alabileceğiniz şekilde de monte edebiliriz. Böylece bir olay anında sesleri ve görüntüleri alarak olayı daha kolay aydınlatmanız mümkün olur.

DVR Cihazı Çalınırsa Ne Olur?

Hırsız ya da saldırganlar, kameralarınızı kırdığında ya da DVR cihazı ve içindeki HDD’yi çaldıklarında kurtulmuş olmazlar. Çünkü görüntüler ve tüm eylemler aynı zamanda ( dilerseniz) internetteki bir server da kayıt altına alınmaktadır. Saldırganlar bu sisteminize zarar verse bile yaptıkları şeyler an be an kayıtta olduğu için mutlaka yakalanacaklardır. Kamera sisteminize zarar vermelerini engellemenin yolu var mıdır? Elbette ki vardır. Bir alarm sistemi ile desteklediğinizde, yüksek sesle çalacak olan sirenler ve sizin cep telefonunuzu arayacak olan alarm panosu; hırsızların korkulu rüyası olacaktır. Hemen oradan kaçmak için acele edeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Bilgisayar Tamiri başlıklı makalemizde bilecik bilgisayar, bilecik bilgisayar tamiri ve bilgisayar servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: