Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Bozüyük Kamera Sistemleri

18.04.2019
1.482
Bozüyük Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri günümüzde bir çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bozüyük’te kamera ve sistemleri ev ve iş yerlerimizi hırsızlara karşı korumaktadır. arıza ve kurulum konusunda sizin için hazırladığımız yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz. istiyorsanız bazı terim ve bilgileri aşağıdaki yazımızda inceleyebilirsiniz.

Günümüzde kamera sistemlerinin kalitesi teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok üst düzeylere kadar taşımıştır, yeni sistemlerde eskisine göre daha çok kaliteli görüntüler alabiliyoruz.
Uzaktan izleme özelliği sayesinde cep telefonlarımızdan, bilgisayarlarımızdan rahatlıkla ev ve iş yeri kamera sistemini anlık olarak izlememiz mümkün.

Bozüyük Kamera Sistemleri

Kamera sistemlerinin çeşitleri

  • ip kamera sistemleri
  • AHD (analog hd) kamera sistemleri
  • HD-TVİ kamera sistemleri
  • CCTV Analog Kamera Sistemleri

ip kamera sistemleri

Bozüyük Kamera Sistemleri

ip kamera sistemleri günümüzde çok gelişmiş ve üst seviyelerdedir Bazı projelerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. ip kameralarda üst kalitelerde canlı görüntü izleme ve kaydı yapmak mümkündür. Her bir kameranın kendine özel ip ve mac adresi vardır, dilerseniz ip adreslerini otomatik yapabilir dilerseniz de manuel olarak yapılandırabilirsiniz. IP kamera sistemlerin de POE switch sayesinde cat-5 veya cat-6 utp kablo üzerinden görüntü aktarımı yapılmaktadır. Hatta kablosuz olan sistemler dahi bulunmaktadır.

ip kamera kullanım alanları

  • Hastanelerde
  • Alışveriş merkezlerinde
  • iş yerlerinde
  • Evlerde
  • Bakıcı ve bebek kamera sistemleri

Yukarıda saymış olduğumuz alanlarda aktif olarak kullanılmaktadır.

AHD Analog Hd Kamera Sistemleri

Bozüyük Kamera Sistemleri

Analog hd olarak adlandırdığımız kamera sistemlerin de eski sistem kamera kabloları üzerinden veri akışı sağlanır. CCTV analog kamera sisteminin hd görüntü aktarma halidir, gayet başarılı yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Eski kamera sistemleriyle aynı kablolar kullanıldığı için ahd sisteme geçmek gayet kolaydır sadece kamera ve kayıt cihazının değiştirilmesi yeterlidir.

HD-TVI Kamera Sistemleri

Bozüyük Kamera Sistemleri


HD-tvi veya farklı bir isimle hd-cvi kamera sistemleri aynı şekilde analog ve analog hd kamera sistemleri gibi kamera kablosu ve bnc sistemiyle görüntü aktarımı sağlamaktadır. AHD sistemlere göre sıkıştırma oranı ve kalitesi üst düzeydedir. HD-tvi teknolojisi haikon ve hikvision dvr kayıt cihazlarında ve kameralarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

CCTV Analog Kamera Sistemleri

Bozüyük Kamera Sistemleri

Analog kamera sistemleri ilk bilinen bnc konnektör ve cctv kamera kablosu üzerinden görüntü aktarımı sağlayan en eski güvenlik kamerası sistemidir.
Görüntü kalitesi bakımından ip, ahd, hd-tvi kameralara kıyasla çok zayıftır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni çıkan kamera sistemlerinin görüntü kalitesinin gayet güzel olması sebebiyle analog kamera sistemleri pek tercih edilmemektedir.

Bozüyük, Bilecik ve ilçelerinde güvenlik amacıyla kamera sistemi kurmak istiyorsanız teklif almak için iletişim sekmesinden bizimle irtibata geçebilir, bozüyük güvenlik kamera sistemleri kurulum ve arıza hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Casper Servisi başlıklı makalemizde bilecik casper servisi ve casper servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: