Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Eskişehir internet kurulumu

28.02.2019
1.605
Eskişehir internet kurulumu

Yeni aboneliklerde veya internet nakil işlemlerinde kimi zaman servis sağlayacılar gecikme sağlamaktadır. Servis sağlayıcı ana firma tarafından bina girişinde bulunan ankastre kutusundan dairenizdeki modeme kadar internet hattınızın çekilmesi gerekmektedir. Eğer hali hazırda bina altyapı sisteminiz varsa o sistem üzerinden de bağlantı sağlanabilir.

Öncelikle dairenize kablo hat bulucu cihazınızın diğer ucunu takarak gerekli ayarlar yapılır. Daha sonrasında bina girişinde ankastrede bulunan lokal iç hattınızın tespiti yapılır. Lokal hattınızda problem yoksa eğer ana servis sağlayıcının ankastreye kadar getirmiş olduğu kablonun krone bıçağı ile bağlantıları sağlanır.

Eskişehir internet kurulumu

Ancak iç lokal hattınızda problem varsa sistem sağlıklı çalışmıyorsa eğer sistemin mümkünse onarımının yapılması, mümkün değilse yeni bir hat çekilmesi gerekebilir.

Hat ile ilgili işlemlerimiz tamamlandıktan sonra sağlıklı bir şekilde internete çıkabilmeniz için modem ayarlarının yapılması gerekmektedir.

internet hattınız vodafone, türknet, ttnet, d-smart, doping veya diğer servis sağlayıcılardan hizmet alıyorsanız, eskişehir ve bilecik’te internet hattınızın problemlerini giderebilir ve yerinde servis hizmeti ile size yardımcı olabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Güvenli Bir Alarm Sisteminde Nelere Dikkat Edilmelidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: