Yeni Mh. Numan Ağa Sk. No:11/C Bozüyük-Bilecik
trende

Tablet Dokunmatik Değişimi

14.04.2019
968
Tablet Dokunmatik Değişimi

Tabletlerimizin dokunmatiği dış etkenlerden dolayı kırılabilir veya donanım arızası olarak dokunmaları algılamıyor olabilir. Dokunmatiği çalışmayan tabletlerimizin dokunmatiklerini değiştirerek tekrardan çalışır hale getirebiliriz.

Dokunmatik çatlaması veya kırılması durumunda tabletimiz bizim vermiş olduğumuz komutları algılayamaz veya ters algılar, tabletimiz kullanılamıyacak duruma düşer. Bazı durumlarda fazla hasarlarda ekran ile birlikte kırılabilirler o durumda hem ekranın hemde dokunmatiğin değişmesi gerekmektedir.

Dokunmatik ekran değişimlerinden sonra tabletimizi eskisi gibi kullanabiliriz. Dokunmatiğin veya ekranın kırılması durumunda tabletimiz içerisinde bulunan verilerimize bir zarar gelmeyecektir.

Tablet dokunmatiğiniz kırıksa eğer markası ne olursa olsun apple, samsung, lenovo, çin malı tabletler hepsinin dokunmatiğini değiştirme imkanımız vardır. Bizimle irtibata geçerek fiyat almanız yeterli. Bozüyük bilecik tablet ekran ve dokunmatik değişimini yapmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Tablet Ekran Değişimi başlıklı makalemizde ekran değişimi ve tablet ekranı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: